biuro@uprawnieniaspawacza.pl
tel. 797 909 858

Oferty
pracy

Banner

Kontakt

Skontaktuj się z nami

KRAJOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA

wiedza płynąca z doświadczenia

Głównym celem działań Krajowego Centrum Kształcenia jest zrzeszanie ekspertów m. in. z branży spawalniczej, dzielenie się doświadczeniem z zakresu spawalnictwa, elektroenergetyki, energetyki, elektroniki, automatyki, a także radiotechniki, technik informacyjnych, optoelektroniki i telekomunikacji. Organizujemy fachowe kursy prowadzone przez wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę, na których kursanci mogą zdobyć lub przedłużyć uprawnienia spawalnicze. Po pomyślnie zdanym egzaminie uczestnicy szkolenia otrzymują Państwowe Świadectwo Kwalifikacji uprawniające do podjęcia pracy zawodowej w branży spawalniczej.

Informacje kontaktowe

Adres: Katowice - siedziba główna
ul.Barbary 21/277,
40-053 Katowice

Email: biuro@uprawnieniaspawacza.pl

Tel: 797 909 858

Wyślij do nas wiadomośćUprawnienia spawalnicze – najlepsze kursy zawodowe

Krajowe Centrum Kształcenia oferuje szeroki wybór szkoleń, które pozwalają zdobyć między innymi uprawnienia dla spawaczy. Organizujemy specjalistyczne kursy dla osób, które w dniu przystąpienia do szkolenia ukończyły 18 lat i posiadają minimum podstawowe wykształcenie. Nasze usługi świadczymy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również pracowników przedsiębiorstw i instytucji.

Jak przebiega kurs spawalniczy?

Krajowe Centrum Kształcenia dba o wysoką jakość merytoryczną organizowanych szkoleń, dzięki czemu uczestnicy bez problemu zdają egzaminy i otrzymują specjalistyczne uprawnienia spawalnicze (na 3 lata). Uczestnicy poznają również zagadnienia dotyczące firm i branż, które bez spawaczy nie mają prawa istnieć, słowem – zdobywają kompleksową wiedzę i umiejętności, która pozwoli im uzyskać uprawnienia spawalnicze i budować solidną ścieżkę kariery. Kurs zawiera oprócz ciekawie przedstawionej teorii, mocno rozbudowaną część zajęć praktycznych.

Kursy spawalnicze dla WSZYSTKICH METOD!

Krajowe Centrum Kształcenia oferuje kursy we wszystkich metodach spawania w każdym module i w każdej pozycji. Szkolenie jest przeznaczona dla osób pełnoletnich, które nie muszą posiadać wcześniejszej wiedzy praktycznej, ani teoretycznej. Ponadto, osoba przystępująca do kursu otrzymuje skierowanie na badania lekarskie, które w całości finansowane jest przez Krajowe Centrum Kształcenia. Dzięki świetnie wyposażonej spawalni oraz dzięki dużej ilości stanowisk szkoleniowych, mamy możliwość prowadzenia zajęć praktycznych zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych.